Koło agroturystyczne

Zapraszamy Cię na wypoczynek do gospodarstw agroturystycznych zrzeszonych w wiślańskim kole agroturystycznym „Agrogościna”. Jest ono częścią Cieszyńskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Natura”. Wspólnie dbamy o zadowolenie naszych gości, wydajemy podręczne foldery turystyczne i organizujemy niezapomniane imprezy regionalne. Łączy nas radość życia i chęć promowania zdrowego wypoczynku w Wiśle. 

Urlop wśród życzliwych góralskich rodzin

U nas zakosztujesz prawdziwej ciszy i z dala od zgiełku miasta wypoczniesz na łonie nieskażonej natury. Spędzisz swój wyjątkowy urlop wśród życzliwych góralskich rodzin. Wprost ze źródła wiślańskiej tradycji – ludzi osiadłych tu od pokoleń, usłyszych przy wieczornym ognisku ciekawe opowieści o tutejszych obyczajach i niezwykłych wydarzeniach. Zachwycisz się smakiem regionalnych dań, których sekret przyrządzania jest przekazywany z matki na córkę.

Apartamenty i wiejskie chaty

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcji: własne wyciągi narciarskie, łowiska ryb, baseny przydomowe, sauny, siłownie, wypożyczalnie rowerów i wiele innych. Całym sercem polecamy Ci spacery po zacisznych wiślańskich dolinach i górskich szlakach, z których roztacza się urzekający widok na Beskid Śląski i Żywiecki. Gdy po dniu pełnym wrażeń zechcesz odpocząć w swoim pokoju, czekają na Ciebie domowe noclegi – począwszy od wielopokojowych apartamentów z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi po tradycyjnie wiejskie chaty. 

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

Na Dzielnicach zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Maria i Natasza zobacz

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net