Polityka prywatności

1. Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim Danych Osobowych Użytkowników strony agrogoscina.pl w sposób niezgodny z obowiązującym prawem.

2. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Użytkownika strony agrogoscina.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

3. Strona agrogoscina.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do przeprowadzenia podstawowych funkcji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. W zdecydowanej większości przypadków pliki te służą do przechowywania identyfikatora sesji, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania strony agrogoscina.pl.

4. Zbieramy informacje dotyczące aktywności użytkowników na poszczególnych stronach oraz gromadzimy ich adresy IP w logach dostępowych serwera. Są one wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych oraz technicznych związanych z administracją serwera.

5. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, do których prowadzą odnośniki zamieszczone na stronie agrogoscina.pl.

6. Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia tożsamości Użytkownika na żądanie uprawnionego organu jeżeli w stosunku do Użytkownika zostanie wszczęte postępowanie karne lub cywilne mające jakikolwiek związek z aktywnością Użytkownika w obrębie strony agrogoscina.pl.

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

Na Dzielnicach zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Maria i Natasza zobacz

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net