Batuta do skakania

Dla dzieci mamy różne rowerki, hulajnogi, małą i dużą zjeżdżalnię oraz batutę do skakania. Jest tak dużą atrakcję, że nawet dorośli chcą się na niej bawić (Uwaga: maksymalne obciążenie to 110 kg). Obok domu znajduje się murowany basen z automatyczną oczyszczalnią.

Zjeżdżalnie są bardzo solidnie zbudowane. Czasem muszą udźwignąć sześcioro szalejących dzieci. Jest jeszcze piaskownica, małe huśtawki, małe gokarty. Dzieci jeżdżą chodniczkami dookoła domu i po ogrodzie. Mamy wtedy taki ruch jak na Marszałkowskiej.

Dużą radość sprawiają zwierzęta domowe. Gdy mąż doi krowy to zawsze ustawia się kolejka dzieci, nawet trzy razy w ciągu dnia. Gdy krowa ocieli się, maluchy patrzą jak cielaki ssą mleko mamy. Latem kupujemy króliki. Niektóre dzieci dopiero u nas widzą jak wygląda życie na wsi.

010.jpg
006.jpg
IM_A0002.jpg
S1051573.jpg
001.jpg

Autor

Agroturystyka "U Matysa"

Wisła

Nasz dom jest pięknie położony na wzgórzu, pośród pól i lasów. W jego prowadzenie wkładamy całe swoje serce i zaangażowanie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne. Latem wokół posesji kwitnie dużo kwiatów, dom oplata bujny bluszcz, szemrzą oczka wodne a po wybrukowanych chodniczkach mkną dzieci na rowerkach.

Atrakcje

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Pokoje Maria zobacz

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net