Ogródek letni

Grill latem a ognisko zimą U Młynarczyka
IMGP8512_1-600.jpg

W ogrodzie jest altanka a obok kamienny grill. Latem to idealne miejsce na urządzenie grilla – ładny widok, ławeczki i ciepłe wieczorne słońce dodaje niezwykłego smaku potrawom. Dobrze wiedzieć, że altanka sprawdza się nie tylko latem ale także w zimie.

Na każdą pogodę Maja

Mamy zadaszony grill i zadaszony taras. Dzięki temu naszym wczasowiczom nie jest straszna żadna pogoda. Zadaszenie chroni zarówno przed piekącym słońcem jak i ulewnym deszczem. Dla gości przygotowaliśmy tam solidny stół i wygodną kanapę, na której można świetnie wypocząć.

Natura Chata w Fiedorowie
IMGP1845a.JPG

Gospodyni agroturystyki Chata w Fiedorowie ,kocha kwiaty . Zobacz w jakim otoczeniu można przyjemnie odpoczywać , podziwiając piękno natury.

Sad, leżaczki i basen na ochłodę U Beatki
IMGP0342-600.jpg

Cały plac wokoło domu jest do dyspozycji gości. Jest zjeżdżalnia, piaskownica, huśtawki. Jest stolik, są leżaczki. Można je sobie rozłożyć obok basenu lub w cieniu domu i drzewa. W upalne dni można również schłodzić się w dużym basenie. Jest też sad, gdzie można zrywać śliwki i jabłka. Na dworze mamy rozpiętą siatkę do gry w lotki. Wieczorem można usiąść w oświetlonej kolybie.

Na łonie natury Chata w Fiedorowie
IMGP2852-600.jpg

Całe nasze obejście jest przeznaczone do letniego wypoczynku. Powyżej boiska do siatkówki jest duża, nasłoneczniona łąka, wprost wymarzone miejsce do opalania się na trawce. Są też ławeczki i drzewa dające cień, w którym można schować się gdy słonko przypieka zbyt mocno. Po południu, na krzesłach ogrodowych można odpocząć w cieniu naszej chaty.

Kwietny raj Za wodą
azalie2.jpg

Kwiaty to temat, który budzi we mnie zawsze radość i zadowolenie. Od wiosny do jesieni wierne kwiaty i krzewy kwitną całą paletą barw...
Mam nawet gości, z którymi wymieniamy się sadzonkami i wspólnie cieszymy z naszych ogrodowych sukcesów.

Altana a w niej duży stół z wbudowanym grilem Kamratówka
4agro-altana.jpg

Wszystko co zobaczycie w naszej Kamratówce ma ścisły związek ze smakowitym jedzeniem. A więc grillowanie na wiele sposobów i w różnych miejscach naszego ogródka. Na długo pozostaną w pamięci naszych gości godziny spędzone na miłych wieczornych pogawędkach w gronie przyjaciół w altanie przy smakowitym dobrze wypieczonym steku z karczku.

Altana a obok ... wodospad Kamratówka
14agro-kwiaty.jpg

Ciekawostką ogródka jest wodospad, na którego szczycie jest ogródek z krzewami magnolii, iglaków i różnych gatunków bylin. Nasz ogródek zmienia swoje kolory w zależności od pory roku. Posadziliśmy w nim setki roślin, kwiatów, krzewów i drzewek. Dziesiątki godzin spędzonych przy pielęgnacji ogródka dało jednak pachnące kolorowe efekty.

Otwarty ogródek letni
wisla-agroturystyka-nagroniu-7-800.jpg

Grupowe imprezy na wolnym powietrzu są naszą specjalnością. Oferujemy dużą przestrzeń, rozległą łąkę do parkowania, wiatę, barek, boisko, ławeczki, plac zabaw i scenę. Nie wynajmujemy pokoi. Grupa powinna liczyć minimalnie 10-15 osób i wtedy, po wcześniejszym zamówieniu serwujemy do wyboru: prosiaka, steki, kitę z kapustą, kiełbaski lub kaszanki.

Owocowy ogród z grillem Pilchówka
wisla-agroturystyka-nazielenskiejpolanie-11-800.jpg

Na dworze, gdy jest ładna pogoda, przygotowujemy własne wyroby na grilla. Do dyspozycji gości są drewniane ławy, stoły (dodawane w razie potrzeby) i parasol. W ogrodzie, obok domu, można zrywać maliny, truskawki, gruszki, jabłka i śliwki.

Atrakcje

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

Na Dzielnicach zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Maria i Natasza zobacz

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net