Sąsiedztwo głównej drogi

Obok głównej drogi Maja

Posesja jest położona blisko głównej drogi (około 50 metrów) i prowadzi do niej łagodnie nachylona, asfaltowa droga. Dzięki temu nasi goście bez problemu dojadą nawet w zimie a wracając z rowerowych wycieczek nie muszą piąć się wysoko pod górę.

Bardzo łatwo nas znaleźć - widać nas z głównej drogi Kamratówka
dojazd-4.jpg

Jadąc od strony miasta w kierunku na Szczyrk i Bielsko - Białą po minięciu stacji benzynowej Orlen (za centrum) należy skręcić na most i przejechać przez rzekę Wisłę. Po drodze należy zwracać uwagę na znaki drogowe (na białym tle).

Na uboczu, ale wszędzie blisko Karina
imm016_17.jpg

Dojazd do gospodarstwa „Karina” prowadzi szeroką, łagodnie pochyloną, asfaltową drogą, przy której znajduje się również hotel „Gołębiewski”. Zadbaliśmy o dobre oznakowanie. Z tego powodu, nasi goście dojeżdżają do nas bez najmniejszych problemów, czy to latem, czy to zimą. „Na uboczu, ale wszędzie blisko”, mówią goście o naszym gospodarstwie.

Przy drodze do Istebnej Chata Aggeusz SPA

Aggeusz nie leży przy głównej drodze, ale prowadzi do niego lekko nachylona, dobrze utrzymana ulica, równoległa do głównej drogi w kierunku Istebnej. Głębce, dzielnica w której leży nasze gospodarstwo to miejsce znacznie wyżej położone niż centralna część Wisły. Jednak główna droga jest szeroka i dobrze utrzymywana w zimie przez służby miejskie.

Łatwy dojazd Emilia

Dom Emilia jest położony tuż obok głównej drogi Wisła-Szczyrk. Trudno też o lepszy dojazd do gospodarstwa. Bez większych problemów można dojechać do naszej posesji, nawet w czasie największej zimy.

W ścisłym centrum Wisły Irena

Dojazd do naszego gospodarstwa jest bardzo łatwy, nawet zimą. Nie trzeba używać łańcuchów śniegowych, ponieważ dom znajduje się przy głównej drodze. Trzy minuty od naszej posesji znajduje się rynek, z wszystkimi jego atrakcjami i sklepami. Wyruszając na wycieczkę rowerową można wybrać płaską, łatwą trasę rekreacyjną bez konieczności pokonywania jakichkolwiek wzniesień.

Blisko centrum ale ustronnie Maria i Natasza

Nasze gospodarstwo położone jest blisko centrum a jednocześnie w miejscu na tyle ustronnym, że nasi goście nie odczuwają ruchu miejskiego. Dojazd samochodem jest bardzo dobry o każdej porze roku. W pobliżu naszego gospodarstwa, wzdłuż Wisły biegnie płaska ścieżka rowerowa wiodąca prosto do centrum miasta.

Atrakcje

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

Na Dzielnicach zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Maria i Natasza zobacz

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net