Stylowe wnętrza

Ogród z drewnianym domkiem dla dzieci Chata Kleszczonka

Zapraszamy dzieci do naszego ogrodu gdzie jest drewniany domek ze zjeżdżalnią do  piaskownicy, a także huśtawkami, liną i drabinką do wspinania. Czasami zaglądają tu sarny, żeby popatrzeć jak się bawią dzieci.

Obok trampolina do skakania, na której mozna trochę zmęczyć swoje ciało.

Kolyba U Beatki
IMGP0348-600.jpg

Urządziliśmy kolybę w stylu góralskim. Jest zbudowana z drewnianych bali a w podłogę wpuszczone są drewniane kołki. Miejsce wokół komina wyłożone jest kamieniem. Całość podpiera nieociosany pień drzewa. Chcieliśmy nadać temu miejscu klimat swojskości, żeby wspólne biesiadowanie przy pieczonym baranie było niezapomnianym przeżyciem.

Góralskie klimaty Kamratówka
1agro-styl.jpg

Nasza Kamratówka została zbudowana na solidnej podstawie murowanej obłożonej kamieniem - piaskowcem wydobytym z okolicznych gór.
Cała konstrukcja poczynając od I piętra w całości wykonana została przez miejscowych górali z bali drewnianych. Wnętrza utrzymane w stylu góralskim z właściwym dla tego regionu klmatem ciepła, spokoju i miłej rodzinnej atmosfery.

Swojskie klimaty U Matysa
P1010013.jpg

Wystrój gospodarstwa utrzymujemy w wiejskim stylu. Szczególnie w jadalni goście mogą poczuć się jak góralskiej chacie. Klimat swojskości dają ręcznie rzeźbione meble, stylizowany sufit i ozdoby na ścianach – duże malowidła, obrazki, figurki, stare narzędzia. Ciekawie wygląda też sala bilardowa wyłożona kamieniem i drewnem.

Barek w stylu góralskiej chaty
wisla-agroturystyka-nagroniu-2-800.jpg

Bar urządziliśmy w stylu góralskiej chaty. Jest tu kominek, solidne drewniane ławy i ciekawe zdobienia stołów. Na ścianach umieściliśmy stare narzędzia, rzeźby i skóry. Zadbaliśmy też o góralskie elementy wewnątrz wiaty na wolnym powietrzu.

Góralska chata Karina
imm005_6.jpg

W części pokojów goście zastaną meble wykonane przez górali. W ogrodzie znajduje się stylowa góralska chata z paleniskiem – najlepsze miejsce wspólnych zabaw na zakończenie kuligów. Jadalnia również ma swój własny, niepowtarzalny klimat dzięki drewnianym ścianom, sufitowi i ręcznie rzeźbionym meblom.

Stary dom z duszą Chata w Fiedorowie
wisla-agroturystyka-chatawfiedorowie-5-800.jpg

Stara, przedwojenna chata ma swój niepowtarzalny klimat. Nie pasują do niej nowe meble i nowoczesny wystrój. Zbudowana została z bali uszczelnianymi mchem. Mech, zmieszany z gliną to bardzo skuteczny uszczelniacz - żaden wiatr i zimo nie ma dostępu do środka domu.

Izba kominkowa Chata Aggeusz SPA
12_aggeusz_wypoczynek_salon_kominkowy_2.jpg

Aggeusz to drewniany i stylowy dom. Niepowtarzalny klimat panuje w naszej izbie kominkowej. Światło świec, drewniane ściany i stropy, ciepło ognia wesoło trzaskającego w kamiennym kominku sprawia, że goście przepadają za tym miejscem. Również kuchnia w Aggeuszu ma szczególne znaczenie dla naszych gości.

Kominek z gontem Stryczków
wisla-agroturystyka-stryczkow-14-800.jpg

Na parterze udostępniamy salę z kominkiem. Goście mogą w niej zostawić narty i buty a potem posiedzieć ze znajomymi przy kubku gorącej herbaty. Ciekawostką jest oryginalny gont ze starej wiślańskiej chaty, pokrywający górną część kominka.

Atrakcje

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

Na Dzielnicach zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Maria i Natasza zobacz

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net