Udogodnienia dla zmotoryzowanych

Bezproblemowy dojazd, nawet zimą Maja

Dojazd do naszej posesji jest łatwy i prowadzi asfaltową drogą, zaraz po zjeździe z głównej drogi na Szczyrk. Zimą nie ma potrzeby zakładania łańcuchów. Zarówno podjazd jak i plac parkingowy jest utwardzony, co ułatwia poruszanie się w śniegu. Ponieważ wynajmujemy tylko dwa pokoje, więc nie ma problemów z miejscem parkingowym. Zwykle zatrzymują się u nas tylko dwa samochody.

Parking U Gazdy

Brama parkingowa zamykana jest na noc gdy ostatni goście wrócą na kwaterę. Dla każdego naszego wczasowicza jest miejsce. Można przyjechać o dowolnej porze.

Bardzo obszerny, bezpieczny i całodobowy parking Kamratówka
parking-1.jpg

Parking znajduje się wewnątrz obiektu Kamratowo i przylega do naszej posesji. Paking jest wybrukowany. Dojazd jest bardzo łatwy latem i zimą. Kązdy nasz Gość ma zagwarantowane miejsce na swój samochód a nawet autokar. Cała poseja jest ogrodzona z możliwością zamykania bram wjazdowych. Także zimą parkowanie nie sprawia naszym gościom żadnej trudności.

Wybrukowany parking U Matysa

Samochody zatrzymują się na wybrukowanym, starannie utrzymanym parkingu obok gospodarstwa. Przygotowaliśmy 10 miejsc. Zimą, nie dajemy się zaskoczyć, ale prosimy wczasowiczów o zabranie łańcuchów przeciwśniegowych. Własnym pługiem i odśnieżarką, niezależnie od służb miejskich, zapewniamy przejezdność drogi.

Parking dla każdego Karina
wisla-agroturystyka-karina-15-800.jpg

Goście trafiają do nas "jak po sznurku" zarówno zimą jak i latem dzięki bardzo dobremu, oznakowanemu dojazdowi.Zapewniamy obszerny  bezpłatny parking  i dwa odpłatne (20 zł za dobę) miejsca w garażu.

Bezpieczny parking za domem Irena
wisla-agroturystyka-irena-4-800.jpg

W ogrodzie za domem jest parking dla samochodów. Każdy gość otrzymuje od nas pilota i kluczyki do bramy. Samochody są bezpieczne a plac postojowy jest na tyle duży, że zmieści wszystkie samochody wczasowiczów. Dojazd jest bardzo łatwy, nawet zimą. Po skręcie z głównej drogi, po prawej stronie ulicy jest wjazd do naszego gospodarstwa z charakterystyczną bramą ze świerka.

Brama na pilota Emilia

Dla turystów zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking na 8 samochodów, w wydzielonej i ogrodzonej części naszego terenu. Na każdy pokój przypada pilot do zamykanej bramy. Tylko gospodarze i goście mają wstęp na teren posesji.

Parking jak w centrum Wisły Stryczków

Do dyspozycji Gości mamy bezpłatny bardzo duży parking a w najbliższej przyszłości jeszcze go poszerzamy. Zaryzykowalibyśmy twierdzenie, że parking jest podobnej wielkości jak ten w centrum Wisły. Zimą pomieści nawet auta tych sąsiadów, których zima nagle mocno „przysypała” i nie mogą wjechać na własne podwórko.

Atrakcje

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

Na Dzielnicach zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Maria i Natasza zobacz

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net