Wędzone pstrągi na kolację

Dużo składników pochodzi z naszej hodowli albo z hodowli zaprzyjaźnionych gospodarstw. Mamy własną cielęcinę, wieprzowinę i robimy domowe wędliny. W wędzarni wędzimy pstrągi. Raz w tygodniu podajemy je gościom na kolację. Masło, ser i śmietanę wyrabiamy sami. U sąsiadów zaopatrujemy się w drób naturalnego chowu i jaja. Naszą specjalnością są pierogi ze skwarkami. Podajemy również inne dania regionalne, na przykład żebroczkę wiślańską.

Obiadokolacje są u nas obowiązkowe. Podajemy je od godziny 14:00 aż do momentu, gdy ostatni goście wrócą z nart. Mniej więcej około 17:00. Konieczność wykupu wyżywienia ma duży plus. Dzięki temu nie ma problemu z zapachem smażonego tłuszczu, który mógłby przeszkadzać gościom, gdyby wczasowicze przygotowywali obiady w aneksach kuchennych.

Śniadania i kolacje urlopowicze przygotowują sobie sami. W każdej kuchni jest lodówka, więc można w niej przechować niezbędne składniki.

Typowy obiad dla dzieci to makaron z serem, naleśniki albo coś na słodko. Są jednak dzieci, które wolą dania mięsne. Z tego powodu jesteśmy stale w kontakcie z rodzicami.

P1010013nowe250.jpg
DSC_1597.jpg
IM_A0008.jpg

Autor

Agroturystyka "U Matysa"

Wisła

Nasz dom jest pięknie położony na wzgórzu, pośród pól i lasów. W jego prowadzenie wkładamy całe swoje serce i zaangażowanie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne. Latem wokół posesji kwitnie dużo kwiatów, dom oplata bujny bluszcz, szemrzą oczka wodne a po wybrukowanych chodniczkach mkną dzieci na rowerkach.

Atrakcje

Lista gospodarstw

Wisła

Wisła

U Matysa zobacz

Wisła

Wisła

Kadłubek zobacz

Wisła

Wisła

Wisła

Kamratówka zobacz

Wisła

Pilchówka zobacz

Wisła

Wisła

Chata Kleszczonka zobacz

Wisła

Chata Aggeusz SPA zobacz

Wisła

Wisła

Chata w Fiedorowie zobacz

Wisła

U Młynarczyka zobacz

Wisła

Pokoje Maria zobacz

Wisła

Wisła

Za wodą zobacz

Wisła

Stryczków zobacz

Istebna

Bacówka zobacz

Wisła

Na Bochni zobacz

Wisła

Zielone Wzgórze zobacz

Ustroń

Dolina Ciszy zobacz

Istebna

Helena zobacz

Istebna

Do Gazdy zobacz

Copyright © 2016 Agrogościna w Wiśle | Projekt oraz realizacja: Bielska Fabryka Stron www.efabryka.net